girl on bench

JA I MOJE STUDIO

Nazywam się Gracjana Chrostowska i jestem nauczycielem jogi i pilates oraz instruktorem treningu dna miednicy. Brałam udział w około 90 różnych szkoleniach oraz warsztatach z zakresu jogi, metody pilates, zdrowego kręgosłupa, stretchingu i aktywności kobiet w ciąży oraz po ciąży.

Skończyłam kurs instruktora fitness w Profi Fitness School, szkolenie nauczycielskie z Ashtanga Vinyasa Jogi u Basi Lipskiej-Larsen, szkolenia pilates u Karoliny Libelt. Ukończyłam również szkolenie, które uprawnia mnie do prowadzenia treningu dna miednicy metodą Corefit system. Wraz z siostrą prowadzę warsztaty oraz blog na stronie: wyjogowane.pl.

Moje studio, to kameralne miejsce, w którym prowadzę treningi indywidualne oraz zajęcia w niewielkich grupach ( do 3 osób). Decyzja o stworzeniu takiego miejsca wynika z mojego dwunastoletniego doświadczenia w pracy w różnych szkołach jogi oraz klubach fitness.

W pewnym momencie mojej pracy zdałam sobie sprawę, że nauczyciel nie jest w stanie dobrać idealnego treningu dla kilkunastu osób, które ćwiczą na sali. Ja, jako nauczyciel chcę wiedzieć, kim są osoby, które ćwiczą na moich zajęciach. Stworzyłam zatem moje studio. Jedyne takie miejsce w Wejherowie i okolicach, w którym prowadzi się zajęcia w tak nielicznych grupach.

Podczas moich lekcji ćwiczenia są dobrane do konkretnych osób i ich ewentualnych problemów zdrowotnych. Żadna osoba nie jest dla mnie anonimowa. Każdy uczestnik zajęć przed przystąpieniem do zajęć zostaje poproszony o udział w krótkim wywiadzie, który pozwoli mi zapisać go do najlepszej dla niego grupy :)

Zapraszam początkujących i zaawansowanych joginów, kobiety w ciąży oraz osoby z bólami kręgosłupa, czy słabymi mięśniami dna miednicy. Ponadto, zapraszam sportowców, którzy chcą popracować nad głęboką stabilizacją, czy rozciąganiem.